Nakts Peldējums LIEPĀJĀ

Nakts peldējums maina norises formātu, dalībnieki reģistrējas grupās pēc peldētprasmju spējām.

Liepājā un vēl sešās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem un to viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā. Pasākumam LOC Baseins & SPA interesenti var reģistrēties grupās pēc peldētprasmju spējām bez maksas līdz 25. septembrim mājaslapā veloronis.lv/nakts-peldejums.

Reaģējot uz valstī spēkā esošajiem pulcēšanās ierobežojumiem, nepieciešamību ievērot fizisku distanci, kā arī citus epidemioloģiskās drošības piesardzības pasākumus, šogad Nakts peldējuma programma ir pielāgota mazākam dalībnieku skaitam (noteikts maksimālais skaits katrā grupā – 48 peldētāji), vienlaikus piedāvājot vēl nebijušu izaicinājumu – dalību pusstundas peldējumā.

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziastu un ģimeņu grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām peldēšanas prasmēm);
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām peldēšanās prasmēm);
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas peldēšanā, kā arī peldēšanas vecmeistari);
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām peldēšanas prasmēm).

Organizatori aicina dalībniekus iepazīties ar sacensību nolikumu un pieteikties pasākumam laicīgi internetā, jo jauni dalībnieki klātienē varēs pieteikties ierobežotā skaitā.

Katram dalībniekam pēc pusstundas peldējuma tiks nodrošināts rakstisks apliecinājums ar rezultātu par dalību pasākumā, kā arī pasākuma atbalstītāja Eugesta produkcija.

Uzziņai:

Septembra nogalē Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies vēl trīs pasākumi, kuri ir piemēroti jebkurai vecuma grupai. Organizatori dalībniekiem nodrošina iespēju startēt bez maksas visos pasākumos.

Piektdienas, 25.septembra, vakarpusē pie LOC Manēžas tiks dots starts Latvijas orientēšanās nakts sacensībām, kurās dalībnieki pārvietojoties kājām ar mobilo aplikāciju varēs vākt punktus un atzīmēties kontrolpunktos.

Sestdienas, 26. septembra, vakarpusē papildus “Nakts peldējumam” pie LOC Baseins&SPA tiks dots starts vienlaicīgi arī azartiskām veloorientēšanās sacensībām Liepājā – “Nakts Velobumam” pilsētvidē, kurās dalībnieki ar mobilo aplikāciju varēs vākt punktus un atzīmēties kontrolpunktos.

Savukārt svētdienas, 27. septembra, pusdienlaikā pie Beberliņu ūdenskrātuves Eiropas Sporta nedēļu Liepājā noslēgs “BeActive pārgājiens” ar orientēšanās elementiem. Pārgājienā tiks piedāvāta 5 km ģimenes trase un 15 km BeActive pārgājiens, kas vedīs pa dažādām interesantām vietām un objektiem.

Visu Eiropas Sporta nedēļas nogales pasākumu organizatori aicina liepājniekus iepriekš veikt dalības reģistrāciju internetā, kas ļautu laicīgi noteikt aptuveno interesentu skaitu un sagatavot sacensībām nepieciešamos materiālus.

Eiropas Sporta nedēļas nogales pasākumus Liepājā organizē veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” un Latvijas Orientēšanās federācija ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Liepājas Olimpiskā centra un Liepājas pilsētas atbalstu.

Precīza pieteikšanās informācija un īsi apraksti visiem četriem pasākumiem atrodama mājaslapas veloronis.lv sadaļā ”Sporta nedēļa”.