Peldēšanas draugi aicināti piedalīties nakts peldējumā

Šī gada 25.septembrī jau tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem – Nakts peldējums, kura ietvaros būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Ievērojot spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, nepieciešamību ievērot fizisku distanci, kā arī citus epidemioloģiskās drošības piesardzības pasākumus, arī šogad Nakts peldējuma programmā ir iekļauts pusstundas peldējums dalībniekiem četrās dažāda vecuma un prasmju grupās.

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 20.00-20.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 20.45-21.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 21.30-22.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 22.15-22.45.

Šogad Nakts peldējums norisināsies divās pilsētās – Rīgā un Siguldā. Centrālo pasākumu, kas norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā, arī šogad ievadīs Latvijas novadu čempionāts stafetēs skolas vecuma bērniem un jauniešiem – čempionātā piecās vecuma grupās startēs spēcīgākās stafešu komandas no visas Latvijas.

Pērn Nakts peldējumā piedalījās ap 800 dalībnieku, kopā nopeldot vairāk kā 750 kilometrus. Pievienojies arī Tu – reģistrācija pieejama pasākuma mājaslapā: www.naktspeldejums.lv

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

Dalība pasākumā:
personām ar COVID19 QR kodu – digitālo vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu testu.