III Nakts Peldējums norisināsies 30.septembrī

III Nakts Peldējums norisināsies 30.septembrī

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu rīko Latvijā vērienīgāko aktīvā dzīves veida pasākumu peldbaseinā – Nakts Peldējumu

Nakts Peldējums ir jautra ballīte visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritējiem, kurā Tev būs ne vien unikāla iespēja izbaudīt peldēšanas burvību naksnīgā tumsā, bet arī jautri pavadīt laiku kopā ar aktīvākajiem peldēšanas sporta entuziastiem no visas Latvijas. Līdzīgi kā pērn, arī šogad Nakts Peldējuma laikā Ķīpsalas peldbaseins pārtaps par sportiskas ballītes mājvietu, kur jautras mūzikas un naktsklubu gaismu pavadībā apmeklētājiem būs iespēja veikt vienu no stafetes peldējuma etapiem un sniegt savu artavu jauna garākās stafetes peldējuma rekorda sasniegšanā. Sasniedzot finišu, katrs stafetes posma dalībnieks saņems diplomu ar savu distancē pavadīto laiku, kā arī sportiskas dāvanas no Latvijas Peldēšanas federācijas, RTU Ķīpsalas peldbaseina peldēšanas sporta ekipējuma un inventāra veikala Water Instinct  un citiem atbalstītājiem.

Šogad peldbaseinā doties mudinās dažādāko profesiju un dzīvesstila pārstāvji – Latvijas Universitātes asociētais profesors Ivars Ījabs, Latvijas Radio raidījumu vadītājs un balss Elvis Jansons, Getto Games vadītājs Raimonds Elbakjans, futbolists Edgars Gauračs, arhitekts un garo distanču skrējējs, kurš apskrējis apkārt Latvijai, Dins Vecāns, savukārt kā sestais mūsu pasākuma vēstnesis būs kāds no radošās industrijas pārstāvjiem.Pasākuma ievaddaļā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt dažādus peldēšanas sporta veidus un iegūt jaunas zināšanas arī par peldēšanas nodarbībām. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta sinhronajai peldēšanai, ūdenspolo, kā arī Jeļenas Solovjovas grāmatai “Peldēšana”.

Nakts Peldējuma galvenais vadmotīvs ir popularizēt peldēšanu kā veselīgu un jautru fizisko nodarbi, kas ir piemērota ikvienam – neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības.

Reģistrācija Nakts Peldējumam ir iespējama pasākuma mājaslapā – www.naktspeldejums.lv, kur interesentam jāizvēlas distance un vēlamais starta laiks. Ātrums un meistarība nav svarīga – piedalīties var ikviens. Esi kustīgs. Esi aktīvs.

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks trešo gadu, šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem. Pirmais Nakts Peldējums norisinājās 2015. gadā un tajā pulcējās 500 dalībnieku, kas divu stundu laikā nopeldēja 33 150m garu distanci. Šogad sacensību organizatori plāno sasniegt jaunu rekordu.

Plašāka informācija:

www.naktspeldejums.lv

www.facebook.com/naktspeldejums

www.twitter.com/naktspeldejums

Tālr: 22840906