IX Nakts Peldējums Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Siguldā.

Š. g. 30. Septembrī norisināsies jau devītais ikgadējais Nakts Peldējums Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Siguldā, sadarbībā ar Eiropas sporta nedēļu. Tiek aicināti piedalīties visi sporta entuziasti un aktīvās atpūtas piekritēji! Neatkarīgi no peldētprasmju līmeņa, Jūs esat aicināti piedalīties Nakts Peldējumā, kas visu vakaru priecēs ar gaismas šovu un muzikāliem pavadījumiem, kā arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Nakts peldējuma programmā, visās trīs tā norises vietās, ir iekļauts pusstundas peldējums dalībniekiem četrās dažāda vecuma un prasmju grupās. Pusstundas peldējumā apmeklētājiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci.

Atbilstoši savām spējām un prasmēm dalībnieki ir aicināti reģistrēties kādā no šīm grupām:

  • Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 19.00-19.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 19.45-20.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 20.30-21.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 21.15-21.45.

Centrālo pasākumu, kas norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā, arī šogad ievadīs Latvijas novadu čempionāts stafetēs skolas vecuma bērniem un jauniešiem – čempionātā piecās vecuma grupās startēs 40 spēcīgākās stafešu komandas no visas Latvijas.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Valmieras novada pašvaldības un Ventspils novada pašvaldības finansiālu atbalstu.